Podatki w Irlandii

Irlandzkie podatki na pierwszy rzut oka sprawiają wrażenie uporządkowanych, jasnych i logicznych. Jednak coś, co z pozoru wydaje się proste, może przysporzyć wielu problemów, zwłaszcza, że cała dostępna literatura jest po angielsku.

Aby uniknąć płacenia zbyt dużo podatków, skorzystaj z dobrej porady. Możesz legalnie domagać się ulg z tytułu wydatków na lekarza oraz przepisane leki, wynajmu mieszkania, opłat za edukację oraz wielu innych. Irlandzki Revenue niezwłocznie wysyła czeki ze zwrotami.
Wielu z nas dokonuje rozliczeń podatkowych samodzielnie, niepotrzebnie traci czas i nerwy, zastanawiając się, jak to zrobić poprawnie, jakich odliczeń dokonać. Otrzymany wynik nie zawsze jest satysfakcjonujący, nie zawsze też poprawny, co może rodzić poważne konsekwencje, z których wielu z nas nie do końca zdaje sobie sprawę.
Nie wszyscy lubimy parać się cyframi, wertować sterty dokumentów oraz analizować przepisy prawne. Jest to naturalne, każdy z nas jest inny i jest ekspertem w swojej branży i dziedzinie. Dlatego, jeśli potrzebujesz rozliczyć podatek w Irlandii, lecz nie jesteś w 100% zaznajomiony z bieżącymi przepisami prawa podatków i księgowości, pozostaw to specjalistom. Zajmujemy się tą tematyką na co dzień i możemy czerpać wiedzę z własnego, bogatego doświadczenia oraz mamy dostęp do fachowej literatury.
Dokładnie Cię wysłuchamy, poddamy analizie wszystkie dokumenty oraz zaproponujemy konkurencyjną ofertę, po czym zaoferujemy rzeczową poradę.
Nastawiamy się na utrzymywanie trwałych relacji z klientem, upewniając się, ze nasz klient jest zawsze zadowolony z naszej fachowości i  dyspozycyjności, a wszystko po przystępnej cenie.
Jeśli potrzebujesz rozliczyć się ze swoich zobowiązań, poradzić się, upewnić się, że korzystasz ze wszystkich ulg, skontaktuj się z nami!
Płać tyle, ile przewiduje prawo i ani centa więcej!