Irlandzkie Obywatelstwo

Gratulujemy odpowiedzialnego podejścia w kwestii otrzymania IRLANDZKIEGO OBYWATELSTWA oraz poszerzenia swojej wolności osobistej. Niemałe znaczenie odgrywa obecnie ryzyko rozpadu Unii Europejskiej i coraz więcej zgłasza się do nas klientów, którym mamy przyjemność pomóc w uzyskaniu irlandzkiego paszportu. Warto się tym zająć, ZANIM zmienią się przepisy.

Te oraz kilka innych powodów bezpośrednio przyczyniły się do tego, ze sami osobiście zdecydowaliśmy się aplikować po irlandzkie obywatelstwo dla całej naszej rodziny rok temu i wszyscy je otrzymaliśmy.

Najistotniejszy powód by posiadać co najmniej dwa paszporty to zasada, że żaden rząd nie powinien mieć pełnej kontroli nad Twoim życiem, wolnością i nad Twoim majątkiem.

Z naszych doświadczeń wynika, że przygotowanie dokumentów jest bardzo czasochłonne i uciążliwe, zwłaszcza dla zapracowanych osób, dlatego łatwiej byłoby to komuś zlecić.

Chętnie pomożemy Państwu przygotować oraz skompletować wszelkie niezbędne dokumenty w celu uzyskania Irlandzkiego Paszportu. UWAGA! Obecny czas oczekiwania na przyznanie Irlandzkiego Obywatelstwa, poprzedzającego wydanie Irlandzkiego Paszportu wynosi minimum 6 miesięcy.

Aby uzyskać Irlandzki Paszport najpierw trzeba będzie postarać się o Irlandzkie Obywatelstwo, które z kolei może uzyskać osoba stale rezydująca (powyżej 5 lat) na terenie Irlandii.
A więc jeżeli Państwo przez ostatnie 5 lat na stałe mieszkaliście na terenie Irlandii, możemy pomóc uzyskać Irlandzki paszport w ciągu 6 miesięcy!

Jakie koszty są związane z uzyskaniem Irlandzkiego Paszportu?

Aby uzyskać Irlandzki Paszport, konieczne będzie poniesienie następujących kosztów które pobiera INIS (Irish Naturalisation & Immigration Service):

a) przy złożeniu wniosku – 175 EUR, płatne bezpośrednio do urzędu w formie “Postal Order”.
b) dopiero jeżeli Państwa wniosek zostanie rozparzony pozytywnie, tzn. Minister Sprawiedliwości przyzna Państwu prawo na Obywatelstwo Irlandzkie (po sprawdzeniu m.in. niekaralności), za pokrycie kosztów związanych z przyznaniem Obywatelstwa trzeba będzie opłacić 950 EUR, płatne bezpośrednio do urzędu w formie “Postal Order”.
c) jak już złożycie Państwo przysięgę o przyjęciu Irlandzkiego Obywatelstwa, ostatnim krokiem będzie wyrobienie samego Irlandzkiego paszportu, z czym wiąże się opłata w wysokości 80 EUR.

Stąd całkowity koszt wyrobienia Irlandzkiego Paszportu wyniesie około 1200 EUR.

Obiektywnie rzecz biorąc, nie jest to wysoka cena za uzyskanie irlandzkiego obywatelstwa, którego realnie nie można stracić do końca życia! To najlepszy prezent, jaki można sobie obecnie podarować.

Na czym polegają nasze usługi?

Jako Biuro Rachunkowe i Konsultingowe PODATKI.IE pomogliśmy już setkom klientów. Poniżej kilka opinii naszych szanownych klientów:
OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Możemy zaoferować Państwu kompleksową usługę – przygotować i wypełnić odpowiednie formularze, skoordynować tłumaczenia przysięgłe oraz pomóc w skompletowaniu wszelkiej niezbędnej dokumentacji, a następnie złożyć je w odpowiednich urzędach w Państwa imieniu.

Wszystko to w bardzo przystępnej cenie.

Oczywiście nie możemy zagwarantować otrzymania obywatelstwa (o tym w każdym przypadku decyduje Minister Sprawiedliwości), jednak po spełnieniu wymogów formalnych nie powinno być problemu. Z doświadczenia wiemy, że wszystkie osoby, które złożyły wniosek o Obywatelstwo, jeżeli spełniały podstawowe warunki, otrzymały pozytywne decyzje.

Jeżeli Państwo jesteście zainteresowani naszą usługą, prosimy o kontakt bezpośredni lub pod tel. (01) 538 6999 w celu ustalenia dogodnego terminu spotkania w Dublinie. Wtedy przejdziemy do konkretów i zaczniemy starać się dla Państwa o Irlandzkie Obywatelstwo.